22 Ocak 2011 Cumartesi

20. Gün

20. güne gelmişiz!! Haftasonu olması sebebiyle anca akşam saatlerinde sizlerle buluşabildim. Aslını isterseniz bu gün yeme düzenimde farklı bir şey olmadı. Kahvaltım yine yumurta, peynir ve domatesle öğle yemeğim tavukla ve akşam yemeğim de köfteliydi. Öğlen ve akşam arasında bir tane light meyveli yoğurt yedim. Bunlar dışında yediğim bir şey yoktu.

Bu gün bir şey keşfettim. Su bağımlılık yapıyor. İş günlerimde masamda duran şişe sayesinde her an su içebiliyorum, gözümün önündeki suyu yudum yudum akşama kadar içiyorum. İşten çıktığımda 2 litre su çoktan bitmiş oluyor. Haftasonunda ise sürekli hareket halinde olduğum için öyle gözümün önünde bir su olmuyor, ara ara aklıma geldikçe içiyorum. Tabi böyle olunca akşam saat 4-5 arası en az 1,5 litre su içmiş olmaya alışan bünye bir anda susuz kaldığını hissediyor. Bir anda su, suuu!! diye çöl ortasında kalmış bedevi gibi su ararken buluyorum kendimi. Hani şu su içemediğini söyleyenler var ya, bir içmeye başlasalar böyle bağımlısı olurlar. :))

İşte böyle şekerlerim. Bu gün cumartesi olduğu için akşam dışarı çıkma ihtimaline karşı bu günlük light içecek hakkımı dışarıya saklıyorum. Böylelikle dışarda da kendimi yoksun hissetmeyeceğim ;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder