7 Temmuz 2011 Perşembe

Ses veriyorum

Kızlar,

Ne zamandır sizlerle dertleşmiyorum. Fesleğeni de çok boşladım bu aralar... Aklım hep bloglarımda ama yazamıyorum.

Yeme hallerime değinecek olursak, aslını isterseniz ne diyetteyim, ne serbestim. Pilav, makarna yememeye dikkat ediyorum ama bulgur pilavı yiyorum. Bunun yanı sıra sabahları evde kahvaltı yapmak yerine biraz daha uyumayı tercih eder oldum. Bu durumun geçici olduğunu düşünüyorum çünkü bu aralar vücudumun uykuya olan hasretliği yemeğe olan hasretliğinden daha fazla. O yüzden sabahları kahvaltımı aldığım kepek ekmeğine beyaz peynir, salatalık, nane ve rokadan sandviçle ofiste yapıyorum. Öğle yemeğine kadar ara öğün yapamıyorum çünkü acıkmıyorum, öğleden sonra acıkıyorum fakat ara öğün yapasım gelmiyor :) Böyle saçma sapan bir haldeyim. Bu gün ilk defa öğle yemeğime devam edemedim, yemek dökülmesini hiç sevmem ama mümkün değildi o tabağı bitirebilmem. Bildiğiniz bir heyecan var karnımda beni sürekli tok tutan :)

Tabi tartıdaki rakamları sizlerle paylaşmadan olmaz, en son 67,200 görmüş ve şaşırmıştım. İkidir 66,900 ile karşılaşıyorum :) Özel bir şey yapmadığım için sahiplenemiyorum ama işte kilom ortada, istesem de istemesem de bu süreçte her gelin adayının başına gelen benim de başıma geliyor ve kilo veriyorum :)

Yalnız şunu itiraf etmem gerek, 3 gündür aklımda sadece Mc Donald's yemek var. Bu istek sadece akşam yemeği zamanı beliriyor, ne yesem yerini tutmuyor. 2 akşamdır oyalıyorum kendimi, geçecek diye bekliyorum ama bu gün anladım ki yemeden rahatlayamayacağım. O yüzden bu akşam yemeğimde ayıptır söylemesi Mc Donald's olacak :))

Ay bir de Kahve Dünyası'nın yeni yoğurtlu dondurmasının hastasıyım. Sürekli ondan yiyesim var ama işin garibi sadece 2 kere yiyebildim :)))

Aman ne iyi geldi konuşmak, özlemişim kızlar sizi :)

1 yorum:

  1. Mc donaldstan uzak dursam belki zayıflarım :) bende kilo verme çabası içindeyim bir türlü konsantre olamıyorum.yaptığım diyetlerdede sabırlı olamıyorum hemen veriyim istiyorum olmuyo

    YanıtlaSil